multicity do New Yorku  a Chicaga – od 6 595 Kč
18.3.2015

New York a Chicago

O této nabídce

Kromě zmíněných levných letenek do Kalifornie mohou pokročilí cestovatelé využít multicity letenky z odletem z Osla (OSL) do New Yorku (JFK) s návratem ze Chicaga (ORD) do Berlína (TXL) za velmi slušných 6 595 Kč! Příkladem může být odlet 6. listopadu s návratem 13. listopadu – Rezervuj tento příklad >>

[singlepic id=364 w=576 h=432 float=center]

 

 Přímá linka Praha => New York na červen a červenec za 12 668 Kč

Pokud chcete navštívit New York během května či června a chcete letět pohodlně z Prahy přímým letem, využijte aktuální tarif Delty, který nabízí nejrychlejší možnou cestu za 12 668 Kč, například odlet z Prahy (PRG) do New Yorku (JFK) 18. června s návratem 4. července – Rezervuj tento příklad >>

[singlepic id=365 w=576 h=432 float=center]

 

Vízum

Pro vstup do USA je potřeba mít požádáno o tzv. ESTA, to můžete nejlevněji za 14 USD prostřednictvím těchto stránek 

Ubytování v New Yorku

Levný a přitom slušný dvojlůžkový pokoj na Manhattanu v centru New Yorku se dá rezervovat už za 713 Kč/os./noc.

Pojede-li vás víc (ideálně čtyři), doporučujeme bydlet v tomto velmi kvalitním Sleep Innu v Queensu (bývalý Howard Johnson).

Budete-li chtít vyrazit mimo město, doporučujeme zapůjčit automobil v autopůjčovně, auto si vyzvednete a vrátíte pohodlně na letišti. V tomto případě si můžete půjčit auto v New Yorku a vrátit ho zpět v Chicagu.

Jak se dostat do Osla a z Berlína

Do Osla na hlavní letiště Gardermoen se můžete dostat z Prahy  Norwegianem. Pokud to nemáte daleko na letiště do Wroclawi či Katowi,  potom využijte Ryanair či Wizzair na letiště Oslo Torp či Oslo Rygge ovšem pozor, dále se odlétá z letiště Gardermoen a přejezd mezi letišti není zrovna nejlevnější záležitost.

Z Berlína se potom do Prahy dostanete jednoduše se SA, Eurolines, Fernbusem či vlakem.

Mezi New Yorkem a Chicagem

Pokud nepojedete mezi New Yorkem a Chicagem půjčeným autem a ani nechcete letět letadlem,můžete využít i Megabus, který vychází na 20 USD v jednom směru.


Subscribe
Upozornit na
guest
23 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)