Multicity do Los Angeles – 9 508 Kč
17.3.2015

Los Angeles a západ USA

O této nabídce

Pokud se chystáte na jaře na západní pobřeží USA nebo na letní Work & Travel program, můžete využít tarifu British Airways s odletem z Osla (OSL) do Los Angeles (LAX) s návratem ze Santa Ana (SNA) – letiště kousek od L.A. do Stockholmu (STO) za velmi slušných 9 508 Kč. Příkladem může být odlet 20. května s návratem 31. května. Rezervuj tuto letenku >>

[singlepic id=363 w=576 h=432 float=center]

Work & Travel termíny

  • 10. 6. – 10. 9. – Rezervuj >> 9 508 Kč
  • 17. 6. – 17. 9. Rezervuj >>  10 139 Kč
  • 19. 6. – 19. 9. Rezervuj >>  15 714 Kč (běžně z Prahy přes 22 000 Kč)
  • Oslo => Los Angeles, New York => Stockholm 10. 6. – 10. 9. – Rezervuj >> 11 578 Kč

Všechny dostupné jarní termíny

  • Odlet v dubnu – 19,22,26,29
  • Odlet v květnu – 3,6,10,13,17,20,24,27,31
  • Odlet v červnu – 3,7,10
  • Návrat v dubnu – 21,22,23,24
  • Návrat v květnu – 1,4,5,6,7,10,19,20,21,25,27,28,31
  • Návrat v červnu – 9,16,17,24

Ubytování v Los Angeles

Sháníte-li levné ubytování včetně snídaně v centru, doporučujeme bydlet v tomto jednoduchém hotelu.

Jak se dostat do Osla a jak ze Stockholmu?

Na hlavní letiště v Oslu Gardermoen se dostanete z Prahy nejlevněji s Norwegianem. Pokud to nemáte daleko na letiště do Katowic či Wroclawi, potom můžete využít Ryanair či Wizzair na letiště Oslo Torp či Oslo Rygge ovšem pozor, dále se odlétá ze zmíněného letiště Gardermoen.

Ze Stockhomu se dostanete do Prahy nejlevněji rovněž s Norwegianem, do Katowic potom z vedlejšího letiště Skavsta s Wizzairem.

Seqoia National Park, Las Vegas a další pecky z USA

Chcete-li navštívit národní park či zajet do Las Vegas, půjčení auta je nutností – mrkněte na níže uvedený proovnávač autopůjčoven. Neměli jste půjčené auto? Přečtěte si náš návod, je to jednoduché! Multicity do Los Angeles - 9 508 Kč

 


guest
15 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Zdeno

Dobrý deň prajem,
chcel by som sa spýtať ako to funguje pri platbe za letenky v hotovosti: aký je termín na zaplatenie a kde by som to platil.
Vopred ďakujem 🙂
Zdeno

Jirka Spolek - zaletsi.cz

Ahoj Zdeno,

jestli máš na mysli výše uvedený tarif do USA, tak před výběrem formy úhrady máš napsáno, do kdy rezervace platí a do kdy je to potřeba zaplatit, v tomhle případě kdyby sis to dneska rezervoval, tak je to potřeba do 25. 3. zaplatit. V hotovosti můžeš platit na letišti na pobočce Asiany, čili tady: Asiana, spol. s r. o.Velflíkova 8, Praha 6, dále v Praze ve Vestibulu stanice Metra A, Můstek, na letišti Terminál 1, dále ve Zlíně a v Karlových Varech => https://www.letuska.cz/#!/

Jirka

[…] zmíněných levných letenek do Kalifornie mohou pokročilí cestovatelé využít multicity letenky z odletem z Osla (OSL) do […]

Vladimír

Dobrý den, nemám zkušenosti, tak nevím, jestli je možné zakoupit letenku z Osla a nastoupit až v Londýně? Předpokládám, že vystoupit z letadla v Londýně při zpáteční cestě by asi nebyl problém. Děkuji.

Jirka Spolek - zaletsi.cz

Zdravím,

při cestě tam nastoupit až v Londýně nelze, jakmile nenastoupíte jakýkoliv let, ostatní lety vám bez náhrady propadají. Teoreticky vystoupit v Londýně na cestě zpět by problém být neměl.

Jirka

Vladimír

Děkuji za info. Vidím, že máte zájem o klienty. Jestli se pro cestu rozhodnu, mohu se na Vás obrátit nějak mimo diskuzi, např. emailem? Uvažuji nad 14 až 20 dny v červnu, letenky, automobil, hotely či motely a rád využiju vašich služeb i zkušeností.

Jirka Spolek - zaletsi.cz

Jasně, road trip jsme v USA několikrát absolvovali, tak nám klidně napište pro detaily na admin@zaletsi.cz 😉 Rádi poradíme!

mory

Ahoj, byl jsi v santa cruz, popřípadě jaké to tam je plus nějaké zajímavá místa okolo? 🙂

Jirka Spolek - zaletsi.cz

Přímo v Santa Cruz jsem nebyl, tam jsme projížděli autem – tady vyloženě tip, kromě návštěvy San Francisca, nemám.

pavel

Co znamená teoreticky? 🙂 Mám strach o checked baggage. 🙂

Jirka Spolek - zaletsi.cz

Oni někdy dělají problém s tím, že sis letenku koupil až do Stockholmu, nicméně když řekneš, že ti je špatně a že chceš, aby ti vrátili zavazadlo, měli by ti vyhovět, nemůžou tě přeci nutit letět letadlem. 😉

Dominika

A ještě, je datum možné později za poplatek změnit?:)

Jirka Spolek - zaletsi.cz

Lze teoreticky za 180 EUR + poplatek do aktuální ceny letenky, nicméně to bude asi pak stejné jako kupovat novou letenku.

Dominika

Je možnost i pozdějšího návratu? 3.10?
Díky

Jirka Spolek - zaletsi.cz

Není možné, maximální délka pobytu 3 měsíce, po 1. 7. jsou ceny jinde.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)