Moskva z Bratislavy nebo Vídně za 796 Kč
11.11.2015

Moskva z Bratislavy nebo Vídně

O této nabídce

Nová ruská nízkonákladová společnost Poběda dnes spouští dlouho očekávaný prodej letenek z Moskvy do Evropy, přičemž první mezinárodní destinací byla zvolena Bratislava (BTS). Další možností je koupit si letenky z Vídně, přičemž část cesty mezi Vídní a Bratislavou je operována autobusem.

Tyto lety zatím nejsou v rezervačním systému dostupné, nicméně dle zaslaného newsletteru se dnes ve 23:00 spustí prodej letenek mezi Bratislavou a Moskvou Vnukovo (VKO), a to za zaváděcí ceny 999 rublů neboli 398 Kč. Za zpáteční letenku do Ruska tak zaplatíte jen 796 Kč, což je nejlevnější dostupná cena letenek v historii. Na každý let bude pravděpodobně jen několik míst, takže letenky budou nejspíš mizet podobně jako v případě podobných akcí Polskibusu. Specialitou Pobědy je to, že akční letenky nenahraje do systému najednou, ale pouští je postupně, takže se může stát, že letenky za tuto cenu najdete i třeba během zítřejšího dne.

[highlightbg]

  • Rezervace: na stránkách aerolinky Poběda
  • Zahájení letů: Linka bude provozována v období od 19.12.2015.
  • Zavazadlo: V ceně letenky je 1 ks odbaveného zavazadla 10 kg.

[/highlightbg]

 O aerolince

Poběda je nová ruská aerolinka, která je dceřinnou společností Aeroflotu. Všechny lety jsou operovány zcela novými Boeingy 737-800 Next-Generation (NG), takže tato aerolinka má nyní pravděpodobně nejnovětší flotilu na světě. Lety by tak měly být bezpečné. Poběda z Moskvy dále operuje lety do mnoha měst po celém Rusku, přičemž letenky jsou v některých případech dostupné už za 1 rubl. Této nabídky tak můžete využít i v případě, že letíte do měst jako Jekatěrinburg, Perm, Samara nebo Soči.

Víza do Ruska

Víza do Ruska je možné sehnat už zhruba za 1300 Kč. Detailní informace a tipy naleznete v našem fóru. Pokud máte jiné zkušenosti, můžete se s námi podělit. 😉 –

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)