O této nabídce
Každý z nás už mockrát použil přirovnání, že venku je zima jako na Sibiři, ale kdo z Vás tam už v zimě opravdu byl? 🙂 Pokud chcete tento pocit pocítit na vlastní kůži, můžete využít nabídky společnosti Pobeda a pořídit si akční letenky už za 2287 Kč. Při této přiležitosti můžete navštívit mimo jiné také světový pohár v biatlonu, který se 9. – 12.3. bude konat právě v ruské Tyumeni (info o akci naleznete třeba
zde). Za návštěvu určitě stojí také město Jekatěrinburg, uralská hranice mezi Evropou a Asií a spousta možností zimních radovánek.
zde). Za návštěvu určitě stojí také město Jekatěrinburg, uralská hranice mezi Evropou a Asií a spousta možností zimních radovánek.
Méně dobrobružní jedinci mohou této akce využít alespoň k návštěvě Moskvy, která vás v zimě zaručeně překvapí svou krásou (tento příspěvek píšu z Moskvy, takže vím, o čem mluvím). Za březnové letenky do Moskvy s odletem z Bratislavy zaplatíte jen 1088 Kč. Důkazem, že je Moskva v zimě mimořádně krásná, jsou například tyto
fotografie.
- Rezervace: přímo přes web Pobedy
- Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s váhovým limitem 10 kg a příruční zavazadlo (pouze kabelka nebo pánská brašna – sebemenší baťoh, taška či jiné zavazadlo jsou zpoplatněny!!!)
- Dostupnost: leden – březen 2017
- Příklady termínů:
- Bratislava – Moskva – 1088 Kč (např. 4. – 10.3.)
- Bratislava – Tyumen – 2287 Kč (např. 4. – 10. / 15.3.)
- Bratislava – Moskva – Jekatěrinburg, Tyumen – Bratislava – 2490 Kč:
- 3.,4.3. Bratislava – Moskva
- 6., 7., 9.3. Moskva – Jekatěrinburg
- 10., 15.3. Tyumen – Bratislava
Ubytování
Ubytování v Moskvě v 3* hotelu hned u metra a zhruba 20 minut pěšky od Rudého náměstí Vás vyjde přibližně za 400 Kč za os. a noc.
Víza
Pro cestu do Ruska budete potřebovat vízum, jehož cena je přibližně 1 tis. Kč. Kompletní info a naše tipy, jak získat vízum do Ruska, naleznete v našem fóru.
Náhled letenky za 1088 Kč
Login
3 Komentáře
nejnovější
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)