Moskva – Wizzair – 1181 Kč
24.7.2013

Moskva – Wizzair – 1181 Kč

O této nabídce

Se spuštěním nové linky z Budapešti do Moskvy přicházejí levné letenky na období podzim – zima. Příkladem může být odlet 17. ledna s návratem 27. ledna. Letenku rezervujte přímo na webu aerolinky. Na tuto cenu dosáhnete, jste-li členem Discount klubu a pocestujete s malým kabinovým 10kg zavazadlem o rozměrech 42x32x25 cm.

Ubytování je nyní možné pořídit i na dvoulůžkovém pokoji s dobrou dostupností na metro za 240 Kč a noc na osobu. Jedná se o nově otevřený ještě neprofláknutý hostel, díky čemuž je cena tak nízká.

Vízum můžete obstarat celkově od 1500 Kč. Nejlevnější pozvánka, která je povinnou přílohou žádosti o vízum, stojí 500 Kč (můžete ji zakoupit na www.felida.cz. K tomu je třeba připočíst konzulární poplatek 1000 Kč. Pokud chcete mít jistotu, že si vízum stihnete vyřídit, doporučujeme se dostavit zvláště na pražské konzulární oddělení nejpozději v 9 hodin ráno.

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)