Moskva / Petrohrad / Kyjev – Aerosvit – 6823 Kč
29.4.2012

Moskva / Petrohrad / Kyjev – Aerosvit – 6823 Kč

O této nabídce

Dnešní akce je pro Vás spíš doporučení na úžasný výlet než výběr toho nejlevnějšího, co se dá na trhu najít. V jiné době by se tyto letenky daly pořídit minimálně o tisícovku levněji, nicméně zážitek z Petrohradu je v červnu z naší vlastní zkušenosti úplně někde jinde než po zbytek roku. Jak možná víte, od přibližně poloviny června do začátku července jsou zde „bílé noci“, kdy je celý den světlo a je možné pozorovat otevírající se mosty a vplouvání ohromných lodí do města. Navíc jako bonus je zde velmi dlouhý přestup v Kyjevě, díky kterému si můžete prohlédnout další úžasné město. 🙂

Letenku si objednáte tak, že do vyhledávače zadáte návrat z jiného města a poté vyplníte odlet z Prahy do Petrohradu na 12.6.a návratem z Moskvy do Prahy kdykoliv mezi 19.6. a 25.6. Při cestě tam by měl být přestup v Kyjevě přes 12 hodin a cestou zpátky celkem příjemný přestup také v Kyjevě. Celková letenky je 6072 Kč.

Z Petrohradu do Moskvy se dá přejet celkem příjemně vlakem z Moskevského nádraží přes noc v lůžkovém voze přibližně za 9 hodin, přičemž cena ve 2. třídě je 751 Kč.

Pokud byste měli zájem podobný výlet absolvovat, rádi Vám poradíme, co stojí za to vidět v Petrohradu, Moskvě a jejich okolí.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Petrohrad{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)