Moskva – LOT – 3176 Kč
3.4.2012

Moskva – LOT – 3176 Kč

O této nabídce

Jestliže se Vám nechce jezdit v létě jenom k moři, vidět okoukaná města jako Řím nebo Londýn, právě pro Vás tu máme nabídku polského LOTu, který nabízí přímé letenky na trase Varšava – Moskva jenom za 3176 Kč, a to například s odletem 6.7. a mnoha možnými daty návratu. Letenku si můžete najít v tomto vyhledávači.

Polskibusem se potom dostanete z Prahy do Varšavy přibližně za 500 Kč podle data návratu.

S ubytováním je to bohužel špatné a je to fakt velká palba. Nejlevnější se dá sehnat okolo 400 Kč na noc, od 600 Kč už služné ubytování.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Moscow{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)