Moskva – Austrian Air – 4.896 Kč
3.10.2012

Moskva – Austrian Air – 4.896 Kč

O této nabídce

Pokud ještě nevíte, jak budete trávit Silvestra, můžete využít aktuálních slev Austrian Airu, díky kterým je možné se podívat do Moskvy v termínu, kdy bývají letenky většinou nejdražší, za 4.896 Kč, a to navíc z Prahy a s perfektními přestupy. Díky tomu tak celá cesta trvá jen necelých 5 hodin v každém směru.

Letenku za tuto cenu naleznete v tomto vyhledávači v termínu 29.12. – 4.1.

Za informaci určitě stojí i to, že Silvestr (Nový Rok) je v Rusku největší svátek roku a je to něco jako u nás Vánoce (chodí Děda Mráz) a Silvestr dohromady, což znamená neskutečné oslavy. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že jsem v životě neviděl tak ohromné a nádherné ohňostroje jako v Rusku, takže rozhodně nehrozí, že byste mohli odjíždět zklamaní. Ve zbývajících dnech se můžete podívat po Zlatém kruhu kolem Moskvy, ve kterém je jedno město hezčí než druhé, nebo si zhruba za 2.000 Kč zajet vlakem do Petrohradu.

Třílůžkový pokoj na metru lze navíc nyní ve slevě najít už za 104 EUR za 6 nocí (35 EUR na os./6 nocí), takže i ubytování je skoro zadarmo!

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Moskva{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)