Moskva – Alitalia – 3 990 Kč
12.3.2013

Moskva – Alitalia – 3 990 Kč

O této nabídce

Ačkoliv se do Moskvy nedostanete žádným velmi levným low-costem, Alitalia nabízí zpáteční letenky z Prahy s přestupem v Miláně za 3 990 Kč. Jako příklad uvádíme odlet z Prahy 24. června s návratem 29. června. Letenku naleznete v tomto vyhledávači.

Další dostupné termíny vidíte přehledně v tomto kalendáři letenek.

Pokud jde o ubytování, booking nyní ve slevě nabízí výborně hodnocený hotel v centru (tj. zhruba 10 minut pěšky ke Kremlu) za 400 na os. a noc.

V případě, že byste se chtěli v průběhu své dovolené podívat do Petrohradu nebo do měst Zlatého kruhu, rádi Vám poradíme a případně zařídíme jízdenky na vlak.

Do Ruska budete potřebovat vízum v ceně 1000 Kč, které si můžete vyřídit na konzulárním úřadě v Praze nebo Brně. Pro vyřízení víza potom budete potřebovat pozvánku, kterou je možné nejlevněji koupit za 500 Kč na těchto stránkách. Tato společnost vyřizovala pozvání k maximální spokojenosti nám.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Moscow{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)