Mosambik, Namibie a JAR od 3857 Kč
27.10.2016

Mosambik, JAR a Namibie

O této nabídce

Trochu exotiky na cestě i na dovolené si můžete užít díky chybce společnosti TAAG (angolské národní aerolinie), která právě prodává letenky z Lisabonu do jižní části Afriky už za 3.857,- Kč. Za tuto nebo jen o trochu vyšší cenu je možné vyrazit do Mosambiku, Jižní Afriky nebo Namibie.

V rámci této akce jsou dostupné termíny během většiny hlavní sezóny – od ledna do března 2017.

Vzhledem k tomu, že nelze vyloučit, že letenky mohou být zrušeny, doporučujeme před nákupem přípoje do Lisabonu nebo ubytování nejméně týden počkat.

  • Rezervace: přes české momondo
  • Dostupnost: nejlevněji leden – březen 2017
  • Příklady rezervace:

Jak do Lisabonu

Nejpohodlnější spojení do Lisabonu nabízí společnost TAP Portugal, která provozuje přímý let z Prahy. Aktuálně jsou letenky dostupné už za 3990 Kč v termínech uvedených v tomto
kalendáři.

Letenky s cenou mezi 2 a 3 tisíci potom můžete pořídit s odletem z Katowic nebo Budapešti s Wizzairem nebo s odletem z Mnichova s Transavií.

Mosambik, Namibie a JAR od 3857 Kč

 


Subscribe
Upozornit na
guest
20 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)