Montreal z Prahy – 9701 Kč
13.7.2014

Montreal z Prahy

O této nabídce

Letecká společnost Air Transat nabízí v září a říjnu levné letenky do druhého největšího města Kanady, Montrealu. Zpáteční letenku z Paříže (CDG) do Montrealu (YUL) s návratem do Prahy pořídíte za 8 764 Kč. Jako příklad uvádíme let s odletem 17. září a návratem 30.září . Rezervuj tento příklad >>

Rezervace: V tomto vyhledávači letenek

Další termíny za tuto cenu:

  • odlet v září : 2, 3, 6, 7, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 21, 25, 26, 28, 30
  • odlet v říjnu: 1, 4, 7
  • návrat v září: 30
  • návrat v říjnu: 7

Ubytování v Montrealu:

Pěkný hotel vzdálený méně jak 2km od historického centra Old Montreal seženete za cenu 474 Kč/os/noc ve dvojlůžkovém pokoji.

Jak se dostat do Paříže:

Z Prahy do Paříže lítá nízkonákladová společnost Easyjet. Na námi uvedený příklad hezky nevazuje odlet 16.9. z Prahy za 937 Kč , při dvou osobách. Z Prahy poletíte večerním letem, na který Vám bude navazovat ranní let do Montrealu.

[google-map-v3 shortcodeid=“aa633dd7″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Mintreal{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)