Montréal z Paříže za 2 877 Kč
11.11.2018

Montréal z Paříže

2877

O této nabídce

Prostě pecka! Letenky z pařížského letiště Orly do kanadského Montréalu jsou teď v prodeji za 2 877 Kč! Aerolinka Corsair totiž zavádí tuto linku nově a snaží se získat si co nejvíce příznivců na této lince. Rozhodně se s nimi hádat nebudeme a rovnou letenky kupujeme! 

Doporučujeme letenky platit kartou online. Dá se očekávat, že o letenky bude hodně velký zájem a rezervace na několik dní budou rušeny. 

Super termín vychází například od 13. 6. – 24. 6. Tento termín rezervujte zde >>

  • Rezervujte: přímo v našem kalendáři
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s limitem 12 kg
  • Dostupnost: nejlevněji duben – červen 2019

Ubytování

Pestrou nabídku ubytování naleznete na stránkách Hotels.com, Booking.com, AirBnB, případně si lze současné možnosti porovnat ve srovnavači Trivago.

Víza

Pro krátký turistický pobyt v Kanadě nepotřebujete víza, ovšem je třeba se elektronicky registrovat do systému eTA. Ten funguje na podobné bázi, jako je tomu u sousedních USA. Poplatek za rezervaci Vás vyjde na 7 CAD a samotnou rezervaci provedete na těchto stránkách!

Náhled letenky z Paříže do Montrealu za 2 877 Kč

Montréal z Paříže za 2 877 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)