Montreal a Toronto
16.5.2015

Montreal a Toronto

O této nabídce

British Airways po nějaké době znovu nabízejí chybný tarif pro lety do kanadských měst Motrealu a Toronta, díky nimž si nyní můžeme zaletět z Evropy do Kanady už za skvělých 6705 Kč. Zejména v případě letu do Montrealu jde o trochu složitější itinerář, ale co bychom kvůli nízké ceně neudělali. 🙂

Podmínky tarifu

  • Rezervace: v tomto vyhledávači (před vyhledáváním je třeba zadat preferenci letecké společnosti British Airways)
  • Dostupné termíny: 1.11. – 17.3.
  • Zavazadlo: příruční + 1 ks odbavené 23 kg

Montreal – 6705 Kč

Tato letenka je dostupná při rezervaci itineráře Lucemburk – Montreal, Chicago – Berlín.

Jak do Lucemburku: Nejlevnější variantou je let z Prahy nebo Bratislavy s Ryanairem do Bruselu a odsud autobusem se společností Flibco do Lucemburku. Cena letenek začíná okolo 600 Kč za jednosměrnou letenku a cena autobusu do Lucemburku je při všasné rezervaci 5 EUR. Celková cena z Prahy na letiště do Lucemburku se tedy bude pohybovat od 750 Kč do 1 tis. Kč.

Jak z Berlína: Z Berlína se do Prahy nejlevněji dostanete se společností Meinfernbus za zhruba 500 Kč. Další možností je cesta se Student Agency.

Toronto z Prahy – 8629 Kč

Cesta do Toronta je výrazně pohodlnější díky itineráři Praha – Toronto, Chicago – Berlín.

Ubytování

Ubytování po cestě po Kanadě si můžete pohodlně rezervovat přes booking.com. nezapomeňte se podívat ani do srovnávače Trivago, který Vám často najde ještě levnější možnost.


Zapoj se do diskuze

avatar

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)