Montreal a Toronto od 6705 Kč
16.5.2015

Montreal a Toronto

O této nabídce

British Airways po nějaké době znovu nabízejí chybný tarif pro lety do kanadských měst Motrealu a Toronta, díky nimž si nyní můžeme zaletět z Evropy do Kanady už za skvělých 6705 Kč. Zejména v případě letu do Montrealu jde o trochu složitější itinerář, ale co bychom kvůli nízké ceně neudělali. 🙂

Podmínky tarifu

  • Rezervace: v tomto vyhledávači (před vyhledáváním je třeba zadat preferenci letecké společnosti British Airways)
  • Dostupné termíny: 1.11. – 17.3.
  • Zavazadlo: příruční + 1 ks odbavené 23 kg

Montreal – 6705 Kč

Tato letenka je dostupná při rezervaci itineráře Lucemburk – Montreal, Chicago – Berlín.

Jak do Lucemburku: Nejlevnější variantou je let z Prahy nebo Bratislavy s Ryanairem do Bruselu a odsud autobusem se společností Flibco do Lucemburku. Cena letenek začíná okolo 600 Kč za jednosměrnou letenku a cena autobusu do Lucemburku je při všasné rezervaci 5 EUR. Celková cena z Prahy na letiště do Lucemburku se tedy bude pohybovat od 750 Kč do 1 tis. Kč.

Jak z Berlína: Z Berlína se do Prahy nejlevněji dostanete se společností Meinfernbus za zhruba 500 Kč. Další možností je cesta se Student Agency.

Toronto z Prahy – 8629 Kč

Cesta do Toronta je výrazně pohodlnější díky itineráři Praha – Toronto, Chicago – Berlín.

Ubytování

Ubytování po cestě po Kanadě si můžete pohodlně rezervovat přes booking.com. nezapomeňte se podívat ani do srovnávače Trivago, který Vám často najde ještě levnější možnost.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)