Mongolsko o letních prázdninách za 11582 Kč
10.9.2016

Mongolsko o letních prázdninách

O této nabídce

Jesliže také sníte o pozorování divokých koní, nocování ve společnosti kočovných pastevců, jejichž nezvyklá pohostinnost Vás na cestě může značně „zdržet“, využijte akční nabídky Air China a podnikněte jednu z nejfantastičtějších cest Vašeho života.

Bonusem k této cestě může být také projetí části Transsibiřské magistrály z Mongolska do Irkutsku a strávení několik dní na břehu jezera Bajkal. K Bajkalu se dostanetu buď vlakem do Irkutsku, nebo autobusem do města Ulan Ude. Cesta trvá přibližně 6 hodin a cena jednosměrné jízdenky je přibližně 300 Kč.

Nejlevnější letenky jsou dostupné s odletem z Varšavy, ale celice zajímavé ceny můžete najít také s odletem z Budapešti nebo dokonce Prahy.

 

  • Rezervace: v tomto vyhledávači
  • Cestovní období: září – červenec 2017 (téměř každý den)
  • Zavazadlo: v ceně odbavené zavazadlo 23 kg
  • Příklady termínů:

Vízum

Od 1.1.2016 byla pro české občany znovu zavedena vízová povinnost. Bližší informace naleznete webu Velvysalnectví ČR v Ulánbátaru nebo na Úřadu pro migraci, naturalizaci a cizince.
 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)