Miláno (Silvestr) – Easyjet – 1 047 Kč
13.11.2012

Miláno (Silvestr) – Easyjet – 1 047 Kč

O této nabídce

Nechcete trávit dny nového roku v ČR a zároveň nechcete utrácet za letenku spoustu peněz? Easyjet nabízí zpáteční letenky přes Nový rok za 1 047 Kč/os, pokud zakoupíte 2 osoby najednou. Jako příklad uvádíme odlet 31. prosince z Prahy s návratem 4. ledna, přílet do Milána je na Silvestra v 21:25. Alternativně můžete zvolit ranní odlet z Prahy s příletem v 13:55, poté zaplatíte za zpáteční letenku o 450 Kč více. Letenku naleznete přímo na stránkách Easyjetu.

Levný hotel v Miláně pořídíte stále ještě pod 500 Kč/os/noc včetně snídaně.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Miláno{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)