Miláno či Bergamo na prodloužený víkend – 658 Kč
5.10.2015

Milano či Bergamo

O této nabídce

Přemýšlíte nad podzimním výletem letadlem? A už jste byli v Bergamu? Že ne? Za přibližně jednu hodinu a deset minut se dostanete z Prahy (PRG) na letiště Bergamo (BGY), které je často označované jako vedlejší milánské letiště. Ještě aby ne, když hlavní Malpensa leží prakticky stejně daleko jako Bergamo. Příkladem může být prodloužený víkend s odletem 20. listopadu a návratem 23. listopadu.

[highlightbg /]

Ubytování v Bergamu

Velmi kvalitní ubytování v blízkosti centra a železniční stanice, ze které jezdí vlaky do Milána či autobusy na letiště doporučujeme v tomto hotelu včetně snídaně. Alternativně si hotely můžete srovnat přes Trivago.

Doprava do centra

 Autobusem za 2 €  na železniční stanici, která je kousek od centra (jestli to už stojí víc, oceníme aktuální info v komentářích :-), autobus jezdí každých 30 minut. Alternativně to lze dojít pěšky, do centra Bergama je to z letiště 6 km.

Chystáte-li se do Milána, nejlevněji vychází autobus z letiště, který stojí jedním směrem 5 EUR.

[singlepic id=732 w=576 h=432 float=center]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)