Miláno či Bergamo – 858 Kč v létě
26.6.2014

Miláno či Bergamo v létě

O této nabídce

Nemáte ještě plány na srpen? S Wizzairem si můžete levně zaletět do italského Bergama a navštívit i nedaleké Miláno. Zpáteční letenku z Prahy (PRG) do Bergama (BGY) pořídíte za 858 Kč, příkladem může být odlet 6. srpna s návratem 11. srpna. Cena je konečná, pokud si vystačíte s malým 10kg kabinovým zavazadlem o rozměrech 42x32x25 cm, a jste členy Discount klubu. Pokud členy nejste a poletíte alespoň dva, členství si zakupte. Letenka Vás v tomto případě vyjde na 1233 Kč.

Další dostupné termíny za tuto cenu

  • Odlet v červenci – 30
  • Odlet v srpnu – 3,4,6,31
  • Odlet v září – 1,10,14,15,17,26
  • Návrat v srpnu – 11,13,29,31
  • Návrat v září – 1,3,14,15,17
  • Návrat v říjnu – 1

Ubytování v Bergamu a Miláně

Pokud si zakoupíte letenky na příkladové datum, v Bergamu bychom bydleli v tomto jednoduchém hotelu  včetně snídaně, v blízkosti centra a nedaleko železniční stanice, odkud jezdí vlaky do Milána a autobus na letiště. V Miláně bychom potom bydleli v tomto hotelu.

Doprava do centra Bergama

 Autobusem za 2 €, autobus jezdí každých 30 minut. Alternativně to lze dojít pěšky, do centra Bergama je to z letiště 6 km.

Chystáte-li se do Milána, nejlevněji vychází autobus, který stojí z letiště jedním směrem 5 EUR, alternativně k autobusu je vlak, který jezdí z Bergama na Miláno Centrale.

[google-map-v3 shortcodeid=“4fa23b0d“ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bergamo{}1-default.png|Milano{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)