Miláno či Bergamo – 658 Kč
28.4.2015

Miláno či Bergamo

O této nabídce

Zaletět si na světovou výstavu EXPO2015 můžete díky velmi levným letenkám od maďarského Wizzairu.  Zpáteční letenky z Prahy (PRG) na vedlejší milánské letiště Bergamo (BGY) pořídíte například na 8. června s návratem 10. června za 658 Kč. Na cenu dosáhnete tehdy, pokud jste členy Discount klubu (kdy se členství vyplatí si můžete přečíst zde). Pokud členy nejste a poletíte dva, členství si zakupte a letenka včetně členství vás vyjde na stále rozumných 1107 Kč/os.

  • Rezervace: Nejlevněji na této stránce
  • Zavazadla: 10kg malé kabinové, 42 x 32 x 25 cm
  • Termíny: červen

 

Tipy na prodloužené víkendy (pátek odpoledne – neděle odpoledne)

  • 12. 6. – 14. 6. 1058 Kč
  • 19. 6. – 21. 6. 1058 Kč

 

Ubytování

Na příkladové datum bychom bydleli nedaleko metra v tomto slušném apartmánu.  Rovněž si můžete nabídky také porovnat přes Trivago.

Jak z letiště do Milána?

Nejlevněji vychází z letiště autobus, který stojí jedním směrem 5 EUR.

Jak na EXPO?

Na EXPO se dostanete z centra Milána pohodlně metrem – linkou č. 1. Dobře popsaný návod, jak se tam dostat, naleznete na oficiálních stránkách.

A jak je to se vstupným? Absolutně nejlevněji pořídíte noční vstupné za 5 EUR (od 19h do 23h) Jednodenní vstupné na konkrétní den potom stojí 27 EUR.

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)