Miláno (Bergamo) – Wizzair – 558 Kč
12.5.2014

Miláno (Bergamo) v létě

O této nabídce

Maďarský nízkonákladový přepravce Wizzair nabízí na dva červnové termíny zpáteční letenky z Prahy (PRG) na milánské vedlejší letiště Bergamo (BGY) za cenu 558 Kč. Příkladem může být odlet 25. června s návratem 30. června – rezervuj na stránce aerolinky >>

Dalším termínem může být odlet 25. června s návratem 2. července.

Cena je konečná, pokud si vystačíte s malým, 10kg kabinovým zavazadlem o rozměrech 42 x 32 x 25 cm a jste členy Discount klubu. Pokud členy nejste a poletíte alespoň dva, členství si zakupte, potom Vás jedna letenka včetně členství vyjde na stále přijatelných 933 Kč/os.!

Další termíny za mírně vyšší cenu

  • 25. 6. – 29. 6. – 658 Kč
  • 16. 7. – 23. 7. – 658 Kč
  • 23. 7. – 27. 7. – 858 Kč
  • 6. 8. – 10. 8.  – 1058 Kč

Ubytování v Miláně či Bergamu

V Bergamu doporučujeme bydlet na příkladové datum v tomto hotelu včetně snídaně v dobrém poměru cena/výkon.

Pokud Vám v Miláně nevadí dojíždět do centra autobusem, potom levné ubytování seženete v Hostelu Star.

Doprava do centra Bergama

 Autobusem za 2 €, autobus jezdí každých 30 minut. Alternativně to lze dojít pěšky, do centra Bergama je to z letiště 6 km.

Chystáte-li se do Milána, nejlevněji vychází autobus, který stojí jedním směrem 5 EUR.
[google-map-v3 shortcodeid=“7a14e7cb“ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bergamo{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)