Miláno Bergamo – Wizzair – 534 Kč
20.3.2013

Miláno Bergamo – Wizzair – 534 Kč

O této nabídce

Wizzair nabízí dnes 20 % slevu pro členy Discount klubu na všechny lety. Výhodnou letenku koupíte i do italského Bergama, kdy Vás na prodloužený víkend 17. 5. – 20. 5. vyjde na 534 Kč včetně všech poplatků, pokud pocestujete s malým kabinovým zavazadlem o rozměrech 42 x 32 x 25 cm a maximální hmotnosti 10 kg.

Důležité informace jak se dostat z letiště a tip na hotel najdete v naší sekci letiště.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bergamo{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)