Miláno (Bergamo) – Wizzair – 274 Kč
2.12.2012

Miláno (Bergamo) – Wizzair – 274 Kč

O této nabídce

Maďarský Wizzair po úpravě letového řádu nabízí stále zajímavé ceny letenek z Prahy na vedlejší milánské letiště Bergamo. Jako příklad uvádíme prodloužený víkend 25. ledna – 28. ledna s odletem a návratem do Prahy.

Na tuto cenu dosáhnete, pokud poletíte s malým kabinovým zavazadlem o rozměrech 42 x 32 x 25 cm a jste členy Discount clubu. Pokud členy nejste a poletíte alespoň dva, zakupte si členství a zpáteční letenka vás vyjde (včetně členství) na stále rozumných 649  Kč/os.

Ubytování nedaleko centra pořídíte od 568 Kč/noc/os.

 
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Milano, Italy{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)