Miláno (Bergamo) – Ryanair – 1 034 Kč
21.6.2013

Miláno (Bergamo) – Ryanair – 1 034 Kč

O této nabídce

I na začátek letních prázdnin nabízí Ryanair dobré ceny letenek z Brna na vedlejší milánské letiště Bergamo. Příkladem může být odlet 1. července s návratem 5. července. Plánujete-li delší pobyt, můžete se vrátit 8. července za stejnou cenu.

Ubytování v Bergamu

V Bergamu doporučujeme toto ubytování v dobrém poměru cena/výkon nedaleko železniční stanice (ke které přijíždí autobus z letiště).

Další praktické informace

Informace o letišti a jak se dostat do centra naleznete v naší rubrice letiště Bergamo.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bergamo{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)