Milán z Prahy za 658 Kč
24.7.2015

Milán z Prahy

O této nabídce

Zaleťte si na podzim za krásami italského Milána a navštivte světovou výstavu EXPO a zpáteční letenky z  Prahy (PRG) do Milána Bergamo (BGY) pořídíte již za cenu 658Kč! Cena platí, pokud jste členy Wizzair discount clubu (více o jeho výhodách zde). Pokud členy nejste, letenka Vás vyjde na 1198Kč, členství se tedy vyplatí již při 2 osobách.

[highlightbg]

  • Rezervace: na stránkách Wizzairu
  • Zavazadlo: pouze kabinové o hmotnosti 10 kg a rozměrech 42 x 32 x 25 cm

Termíny

ODLET

  • září: 28
  • říjen: 1;7;12;16;19;21;22;23;30

NÁVRAT

  • září: 30
  • říjen: 5;8;11;14;15;16;22;23;26

[/highlightbg]

 

Jak z letiště do Milána?

Nejlevněji vychází z letiště autobus Terravision, který stojí jedním směrem 5 EUR.

EXPO 2015

Vstupenky na EXPO si můžete koupit přes tyto stránky buď za 34 EUR na den nebo za 10 EUR za večer (od 19:00 do 23:00) Osobně jsme využili jen večerních lístků a pro prvotní pocit nám to stačilo. Vzhledem k tomu, že podstatná část pavilonů zavírá už v 9 večer, je to opravdu jen na proběhnutí pár vybraných pavilonů a na účast na některé z večerních party, kterých zde celá řada. 🙂

TIP: Jak levně na operu do La Scaly

Během naší návštěvy Milána jsme zjistili, že je možné zajít si na operu do La Scaly za velmi nízkou cenu. Každý den, kdy je představení, stačí přijít kolem 12h na pokladnu a zapsat se do pořadníku (o přesné době se můžete dopředu informovat na pokladně divadla). Prvních zhruba 100 zájemců potom má právo vyzvednout si kolem 16h lístek přibližně za 15 EUR. Jde sice o lístek do horních pater divadla, ale za ten zážitek to určitě stojí. 🙂

Ubytování

Ubytování v Miláně není kvůli EXPU vůbec levné a ubytování v penzionu nedaleko od centra Vás vyjde zhruba na 900 Kč za os. a noc. My jsme Milán navštívili před několika dny a velmi skromné ubytování poměrně daleko od centra jsme díky last-minute slevě sehnali za 600 Kč. Můžete se zkusit podívat také do srovnávače Trivago, který někdy objeví výhodnější nabídku než Booking.


Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)