Milán – Ryanair – 248 Kč + Madrid – Ryanair 702 Kč
24.3.2012

Milán – Ryanair – 248 Kč + Madrid – Ryanair 702 Kč

O této nabídce

Dnes pro Vás máme opravdovou lahůdku, kdy buď můžete letět z Brna do Milána s Ryanairem v termínu 9. – 11.5. jen za 248 Kč, nebo je možné si svou cestu prodloužit až do Madridu a zaplatit za všechny 4 lety pouze 702 Kč!

Jak rezervovat letenku?

Na stránce Ryanairu nakupte postupně tyto lety:

1) Zpáteční letenka z Brna do Milána na dny 9. – 11.5.

2) Zpáteční letenka z Milána do Madridu také na dny 9. – 11.5., přičemž na 9.5. je třeba koupit večerní let, zatímco na 11.5. ranní let.

V případě použití Mastercard Prepaid zaplatíte za všechny lety dohromady pouze 720 Kč.

Ubytování v Miláně si můžete rezervovat zde už okolo 450 Kč za noc a v Madridu zde už od 250 Kč za noc.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Milano{}4-default.png“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Madrid{}4-default.png“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)