Mikronésie – Guam – Korean – 19158 Kč
28.11.2013

Mikronésie – Guam – Korean – 19158 Kč

O této nabídce

Pokud chcete vyzkoušet něco jiného, než Thajsko a chcete do tepla, velmi zajímavým a turisty moc neobjeveným ostrovem je ostrov Guam. Zpáteční letenku z Prahy pořídíte za 19158 Kč, příkladem může být odlet 3. února s návratem 13. února. Letenku rezervujte nejlevněji přes stránku dopravce.

Letenky jsou dostupné od ledna do konce března.

Ubytování na Guamu

S Guamem máme osobní zkušenost, ubytování kousek od Tumon Bay můžete na zmiňované datum v tomto hotelu za 533 Kč/os/noc.

Na Guamu

Pro cestu na severní pláže a k prohlídce vodopádu doporučujeme jednoznačně si půjčit na letišti automobil. Autobusová doprava na ostrově téměř neexistuje.

Víza

Jelikož se jedná o území USA, pro občany ČR s biometrickým pasem stačí pro vstup platná ESTA nebo vízum.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Guam, micronesia{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)