Mikronésie – Guam – 17 691 Kč
31.8.2016

Mikronésie z Prahy

O této nabídce

Vydejte se s končícím rokem 2016 za exotikou do Mikronésie. Konkrétně na nejjižnější část souostroví Mariany, tedy na ostrov Guam se nyní dostanete rovnou z Prahy!

Doslova uprostřed Pacifického oceánu budete moci příjemně zrelaxovat na krásných plážích pokrytých bílým pískem a vykoupat se v průzračných vodách. V nichž si doporučujeme také zašnorchlovat, neb sopečný Guam je obklopen korálovými útesy a plošinami. Na ostrově si můžete také zahrát golf na několika hřištích nebo navštívit muzem Tichomořských válek, to mapuje především důležitou bitvu Druhé světové války, která se strhla mezi USA a Japonskem právě o tento ostrov.

  • Rezervace: v našem vyhledávači
  • Dostupnost: listopad – prosinec 2016
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 15 kg a 1 ks příručního zavazadla
  • Příklady termínů: 

Ubytování

Ubytování nejlépe naleznete na stránkách Bookingu. Popřípadě rovnou vyzkoušejte klidný a příjemný triplestarhotel v Tumonu.

Počasí

Ke konci roku Vás na Guamu čeká přímo pohádkové počasí s teplotami pohybujícími se okolo 30°C a převážně slunečné počasí. Jen v polovině listopadu se dle dlouhodobé předpovědi mohou vyskytnout lehčí deštíky.

Autoopůjčovna

Ostrůvek Guam je dlouhý cca 50 km a jeho šíře se pohybuje od 6 do 19 km, tudíž pro jeho pohodlné prozkoumání jistě oceníte dvoustopého pomocníka, jelikož na ostrově prakticky nefunguje veřejná doprava. Nejideálnější možnosti naleznete v naší autopůjčovně.

Víza

Nezapomeňte, že Guam je nezávislé území patřící Spojeným státům americkým. Z toho pro české občany vyplývá povinnost zařídit si povolení k pobytu. Nemusíte být však nervózní, pro dovolenou Vám postačí vyplnit krátký formulář ESTA za 14 $ a vše je zařízeno!

Náhled letenky

Mikronésie - Guam - 17 691 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)