Mikronésie – Guam – 12801 Kč
8.1.2017

Mikronésie - Guam

O této nabídce

Vydejte se do daleké Mikronésie na ostrov Guam a užijte si nádherné pláže s bílým pískem, kde budete sami. Zpáteční letenky z Amsterdamu na Guam vychází na velmi slušných 12 801 Kč, například s odletem 13. dubna a návratem 23. dubna. Rezervuj tento termín >>

TIP: Cestou tam navíc strávíte jeden den v Taipei, takže si můžete prohlédnout budovu 101 a dát si dole v michelinské restauraci výborný Dim Sum.

Ubytování

Pokud netrváte na pláži, stačí bydlet v tomhle klasickém americkém hotelu, čisto tam bylo a je to nejlevnější hotel na Guamu.

Půjčení auta

Bez auta se na ostrově neobejdete, mrkněte do naší autopůjčovny.

Jak do Amsterdamu?

Do Amsterdamu se dostanete z Prahy s Easyjetem nebo s ČSA/KLM, zpáteční letenky začínají okolo 2 – 2500 Kč. Volili bychom letadlo, protože z Amsterdamu je odlet až večer a návrat brzy ráno. Alternativě pak Flixbusem či vlastním autem.

Jak je to s vízy?

Guam patří pod USA, takže pro vstup potřebujete biometrický pas a ESTA.

Mikronésie - Guam - 12801 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)