Mikronésie – Guam – 12801 Kč
8.1.2017

Mikronésie - Guam

O této nabídce

Vydejte se do daleké Mikronésie na ostrov Guam a užijte si nádherné pláže s bílým pískem, kde budete sami. Zpáteční letenky z Amsterdamu na Guam vychází na velmi slušných 12 801 Kč, například s odletem 13. dubna a návratem 23. dubna. Rezervuj tento termín >>

TIP: Cestou tam navíc strávíte jeden den v Taipei, takže si můžete prohlédnout budovu 101 a dát si dole v michelinské restauraci výborný Dim Sum.

Ubytování

Pokud netrváte na pláži, stačí bydlet v tomhle klasickém americkém hotelu, čisto tam bylo a je to nejlevnější hotel na Guamu.

Půjčení auta

Bez auta se na ostrově neobejdete, mrkněte do naší autopůjčovny.

Jak do Amsterdamu?

Do Amsterdamu se dostanete z Prahy s Easyjetem nebo s ČSA/KLM, zpáteční letenky začínají okolo 2 – 2500 Kč. Volili bychom letadlo, protože z Amsterdamu je odlet až večer a návrat brzy ráno. Alternativě pak Flixbusem či vlastním autem.

Jak je to s vízy?

Guam patří pod USA, takže pro vstup potřebujete biometrický pas a ESTA.

Mikronésie - Guam - 12801 Kč

guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Jitka

Dobrý večer,
zkoušela jsem najít nějaký termín na začátek března, ale za nízkou cenu, jsem nic nenašla. Mohla bych Vás kdyžtak požádat o pomoc. Ideálně tak 8-10 dní pobytu.
Děkuji
Jitka

Jitka

Zdravím,
a moc díky za pomoc. Koupili jsme letenky dle linku na konec března, protože jedeme dvě rodiny. Teď kouknem jen po úbytku, ale už se nemůžeme dočkat.

Jitka

Ok díky. A ještěpls jak moc draho tam asi je? Zkouším hledat info po webu, ale nikde ani řádky, tak nevím na co se máme připravit.
Jo a pls ten over night v Taipei. Můžeš mi poradit kde dát nocleh. Chtěli bychom kouknout do města aspoň takhle večer, ale nevím jak dalko je letiště od centra atd. nebo kde najdu info. Mooc díky

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)