Miami ze Stockholmu – 6628 Kč
27.9.2016

Florida v zimě, ze Stockholmu

O této nabídce

Vyrazte během zimy na Floridu, na koupačku v Atlantiku to bude, jen to nebude takové kafe, jako během léta. Zpáteční letenku ze Stockholmu do Miami pořídíte za 6628 Kč, například s odletem 4. února a návratem 13. února Rezervuj tenhle termín >>

  • Rezervace: v tomto vyhledávači
  • Dostupné termíny: letenky jsou k dispozici v období 16. 1. – 24. 6. 2017, letenky je třeba uhradit nejpozději dnes 27. 9. 2016
  • Zavazadla v ceně: 23kg k odbavení

Vyplatí se to ze Stockholmu?

Pokud vám nevadí strávit delší čas na cestě a užít si třeba i Stockholm, letenky z Prahy do Stockholmu s Norwegianem pořídíte okolo 2000 Kč za zpátečku, dohromady jsme na cca 8600 Kč za zpáteční letenku z Prahy. Běžná letenka z Prahy začíná na 13000 Kč s British Airways.

Ubytování na Floridě

Na pláže se nebojte dojet autem, 5 minut jízdy od pláže vychází v klidnější lokalitě Fort Lauderdale tento hotel.

Přímo na South Beach pak vychází ještě rozumně tohle studio. Nicméně pozor na parking, na South Beach je to velmi problematické a půjčené auto budete muset nechat v garážích.

Půjčení auta

Na samotnou Soutch Beach se sice dostanete autobusem z letiště, ale jestli chcete jet na Keys až dolů na Key West, do národního parku Everglades na vzášedla a aligátory, bez auta se neobejdete. Mrkněte do naší autopůjčovny >>

Půjčení auta na Floridě funguje tak, že si ho na letišti vyzvednete, dokonce si vyberete z řady zaparkovaných vozů, které si chcete půjčit a pak ho tam před odletem vrátíte.

ESTA

Nezapomeňte, že pro vstup do USA potřebujete elektronické potvrzení ESTA za 14 USD, návod, jak na něj a co je potřeba před žádostí si připravit najdete u nás.

Náhled letenky za 6628 Kč ze Stockholmu

Miami ze Stockholmu - 6628 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)