Miami z Vídně za 9 199 Kč
15.3.2018

Miami z Vídně

9199

O této nabídce

Z dílny dopravce Air France vypadl další zajímavý tarif, který cílí především na ty cestovatele, kterým nečiní problém výletovat nalehko. Z vídeňského letiště Schwechat jsou nyní v prodeji zpáteční letenky na slunnou Floridu za pěkných 9 199 Kč a cestou Vás čeká pouze jeden rychlý přestup v Paříži. Pokud se rozhodnete vyrazit na pláže do Miami, tak můžete vybírat z termínů od srpna do října. Není však od věci si uvědomit, že navzdory příjemným teplotám vzduchu Vás v těchto měsících mohou potkat i hurikány doprovázené deštivým počasím (na druhou stranu však nemusí)…

Přestože základní tarif obsahuje v ceně jen příruční zavazadlo, tak se nemusíte bát, že byste museli oželet aktivitu, která k Spojeným státům americkým už prostě patří a tou je shoppování. Kufr na zpáteční cestu si jednoduše dokoupíte za 50 €.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s limitem 12 kg (odbavené á 23 kg -> 50 € / směr)
  • Dostupnost: srpen – říjen 2018
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

My bychom se v Miami ubytovali v tomto pěkném čtyřhvězdovém hotelu za 927 Kč/os./noc se snídaní. Přímo na Miami Beach se skvělou možností tato dobře hodnocená tříhvězda za 1 019 Kč/os./noc. Přímo v centru města potom tento parádní Hampton Inn by Hilton za 1 391 Kč/os./noc včetně snídaně. Další nabídky bydel naleznete na stránkách oblíbeného Bookingu nebo využijte služeb srovnavače Trivago.

Víza

Nezapomeňte, že pro vstup na území Spojených států amerických musíte disponovat elektronickou registrací ESTA. Tu si vyřídíte online během pár minut a zaplatíte za ni poplatek 14 USD. Jak ji rychle proklikat se dozvíte na těchto stránkách.

Autopůjčovna

Abyste z dovči na Floridě doslova vyždímali maximum, tak si určitě zapůjčte káru, protože bez ní Vám veškeré přesuny zaberou spoustu času a do některých míst se budete i hůře dostávat. Mrkněte se do naší autopůjčovny, kde jsou sdruženy nabídky velkých světových půjčoven a auťák na Vás může čekat již po příletu do Miami přímo na letišti.

Jak do Vídně

Nejsnazší cesta do Vídně je z Prahy i Brna s autobusovými dopravci RegioJet Flixbus. Jednosměrné jízdenky z Prahy začínají na 299 Kč, zatímco z Brna pak na 200 Kč. Z centra města se pak na letiště dostanete například pohodlně rychlodráhou S7 odjíždějící z Florisdorfu. Zakoupit si musíte dvě jízdenky (vnitroměstskou) za 1,70€ a druhou pro vnější oblast města za 2,20€). Do rakouské metropole se snadno dostanete i po kolejích. České dráhy Vás tam dovezou za 362 Kč, když si jízdenku zakoupíte s předstihem. Zatímco jízdenky konkurenčního RegioJetu začínají na 375 Kč.

Pokud preferujete přímou cestu na letiště bez zastávky v centru Vídně, tak i to je možné. Žluté autobusy Vás zavezou až přímo na letiště Schwechat z Prahy za 590 Kč, zatímco z Brna za 340 Kč.

 

 

Náhled letenky z Vídně do Miami za 9 199 Kč

Miami z Vídně za 9 199 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)