Miami z Vídně za 8556 Kč
16.7.2016

Miami z Vídně

O této nabídce

Aerolinka Eurowings po skvělých akcích s odletem z Düsseldorfu konečně nabízí také pořádnou pecku s odletem z nedaleké Vídně, odkud se můžete vypravit do slunného Miami už za 310 EUR neboli přibližně 8556 Kč. Díky těmto letenkám můžete objevovat krásy Floridy, vyrazit na Miami Beach, zařádit si na vznášedlech v národním parku Everglades a vykoupat se cestou na Key West na jednom z Keys.

[highlightbg]

  • Rezervace: přímo na stránkách Eurowings
  • Zavazadlo: v ceně pouze příruční zavazadlo
  • Termíny: nejlevnější termíny během září a října 2016 (např. 8. – 18.9., 29.9. – 9.10. a spousta dalších)

[/highlightbg]

Ubytování na Floridě

Můžete bydlet přímo v Miami Beach, problém ovšem nastává s parkováním, které je tam problematické, proto doporučujeme  pěknou lokalitu Fort Lauderdale, která je levnější a zároveň je to tam s parkováním jednodušší. Osobní a velmi dobrou zkušenost máme s tímto hotelem v dobrém poměru cena/výkon přímo na pláži s možností parkování zdarma. Hotely si také můžete porovnat přes agregátor Trivago.

ESTA

Pro vstup do USA potřebujete platný biometrický pas a mít požádáno o tzv. ESTA.  To můžete nejlevněji za 14 USD prostřednictvím těchto stránek 

Autopůjčovna

Bez auta se na Floridě neobejdete, pokud tedy nezůstanete jen na pláži v Miami Beach. Nejlevnější nabídky všech půjčoven naleznete v naší autopůjčovně.

 

Miami z Vídně za 8556 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)