Miami z Prahy za 9909 Kč
26.7.2018

Miami z Prahy

9909

O této nabídce

Po spoustě akcí, kdys jsme si mohli zaletět z Vídně do USA pod 10 tis. Kč, se konečně objevila první vlaštovka i na letu z Prahy. Díky skvělé nabídce Swiss Air můžete na pár dní utéct před zimními mrazy a vyrazit na výlet na Floridu do slunného Miami. Na Floridě určitě nevynechejte národní park Everglades, kde se nad mokřady plnými aligátorů proletíte v cool vznášedlech a mys Canaveral s americkým vesmírným programem. Když vám zbyde čas, můžete podniknout výlet na Bahamy, kam se z Miami lodí dostanete za chvíli. Počítejte ale s tím, že ubytování na Bahamách je pekelně drahé, takže raději moc nepočítejte s nějakým delším pobytem.

Letenky z Prahy s nejkratšími možnými přestupy vás vyjdou jen 9909 Kč, přičemž kalendář dostupných temrínů naleznete zde.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: v ceně letenky je příruční zavazadlo o rozměrech 55 x 40 x 23 cm a hmotnosti 8 kg + osobní věc (brašna na notebook) o rozměrech 40 x 30 x 10 cm
  • Dostupnost: nejlevněji listopad 2018 – leden 2019
  • Termíny: viz tento KALENDÁŘ TERMÍNŮ

Ubytování

Ubytování kousek od Miami beach a bulváru Ocean drive ve 3* hotelu se snídaní pořídíte jen za velmi dobrých cca 800 Kč na os. a noc.

Víza

Před odletem do USA si nezapomeňte vyřídit ESTA. Cena je 14 USD a celý proces Vám zabere jen pár minut na těchto stránkách.

Počasí

Náhled letenky Prahy do Maimi za 9909 Kč

Miami z Prahy za 9909 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)