Miami z Prahy za 10 521 Kč
3.11.2017

Miami z Prahy

10521

O této nabídce

Cestovatele, kteří dokáží plánovat s dostatečným předstihem, určitě upoutá nabídka porugalskcý aerolinek TAP nabízejících lety z Prahy do Miami za 10 521 Kč. Na slunnou Floridu se můžete vypravit během září a října příštího kalendářního roku. Sbalit si však musíte pouze do příručního báglu, ale na druhou stranu počasí v Miami by tou dobou mělo být více než příjemné, tudíž není třeba cestovat s praskajícím kufrem. 

Tak si naplánujze zářijovou dovču v předstihu a vydejte se na jih Floridy třeba v termínu od 20. do 27. září za 10 521 Kč >> REZERVUJ ZDE

Ubytování

Do září příštího kalendářního roku zbývá ještě dost času, tak si rezervujte jen ubytka bez platby předem nebo ještzě s rezervací hotelů počkejte. Pamatujte však na osvědčená místa, kde lovit prima nabídky – oblíbený Booking či srovnavač služeb Trivago. Alternativně by v Miami mohlo vycházet dobře i bydlení přes AirBnB.

My bychom složili hlavu v tomto nádherném apartmánu za 1 030 Kč/os./noc anebo v této čtyřhvězdě za téměř totožnou cenu.

Víza

Před cestou do Spojených států amerických rozhodně nezapomeňte na elektronickou registraci ESTA. O tom jak si ji hravě obstarat se dočtete v našem článku. Celý proces Vám zabere několik minut  a po zaplacení poplatku 14 USD je registrace Vaše.


Autopůjčovna

Pokud neplánujete zůstat celý týden pouze v Miami, tak si rozhodně půjčte auťák. Ušetří hromadu času a celou dovču si naplánujete přesně na míru podle svého nejlepšího uvážení. Mrkněte se na nabídku třeba do naší autopůjčovny.

Náhled letenky z Prahy do Miami za 10 521 Kč

Miami z Prahy za 10 521 Kč

guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Jarda

Nic pro batůžkáře, které se snažíte nalákat. Letenka není jediným nákladem. Větší část spolkne ubytování a dopravu do okolí také musíte zahrnout do celkových nákladů. Hlavně tamní policie moc neuznává naše papírové mezinárodní ŘP, tomu se každý policista vysměje. V 21. století a v USA je to jen cár papíru. Papír s vlepenou fotkou a jištěný cvočkem:-))))) Ale k meritu věci: tlusté Hispánce kolem sebe zrovna nemusím. A těch je kolem Miami naprostá převaha, zbytek jsou tzv. afro Američané. Zase úlitba bezbřehému multikulturalismu. Až tam budete mít v nabídce třeba Hongkong v kombinaci s delším mezipřistáním v Pekingu, tak dejte vědět. 7 maximálně 8 dnů bohatě stačí i na Macao.

Padrino11

Z Prahy to není špatná cena pro někoho kdo se chce hlavně koupat.

Na druhou strany není to na žádné větší nákupy, které k USA patří.
A během roku se na 100% objeví zajímavější cena.

Herbert

10.500kc – zadna slava to neni, TAP bere za jedno zavazadlo tam i zpet az 3.200kc !! nekoupit !!

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)