Florida – Miami – 9668 Kč
30.1.2019

Florida - Miami

9668

O této nabídce

Přivítejte léto o pár měsíců dřív a vyrazte za teplem na Floridu. Zpáteční letenku z Prahy do Miami s rychlými přestupy pořídíte za 9668 Kč. Termíny jsou dostupné hlavně během března, kdy na Floridě bude okolo 27 – 28°C. Vyrazte tam třeba 19. března s návratem 26. března Rezervuj tenhle příklad >>

Proč jet na Floridu?

Kromě legendární Miami Beach nevynechejte národní park Everglades, kde se mezi mokřady plnými aligátorů proletíte na vznášedlech. Za návštěvu určitě stojí také mys Canaveral s americkým vesmírným programem. A pokud toužíte okusit alespoň na jeden den Karibik, z Fort Lauderdale jezdí lodě na jednodenní výlet na Bahamy.

 

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledavač
  • Zavazadla: klasické kabinové v ceně letenky,  23 kg zavazadlo k odbavení za příplatek 1287 Kč/os/směr, platí se na letišti.
  • Dostupnost: březen 2019

Termíny

Ubytování

Pokud chcete bydlet na Miami Beach kousek od pláže, mrkněte na tuhle solidní tříhvězdu. Doporučujeme také oblast Fort Lauderdale, za nás skoro hezčí, než Miami Beach, tam vychází dobře tenhle hotel přímo na pláži.

Půjčení auta

Abyste z dovči na Floridě doslova vyždímali maximum, zapůjčte si určitě káru, protože bez ní Vám veškeré přesuny zaberou spoustu času a do některých míst se budete i hůře dostávat. Mrkněte se do naší autopůjčovny, kde jsou sdruženy nabídky velkých světových půjčoven a auťák na Vás může čekat již po příletu do Miami přímo na letišti. Na Floridě často vychází dobře i půjčení Mustanga v kabriu, tak se mrkněte i na něj. 😉


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)