Miami z Berlína za 7672 Kč
8.9.2016

Jarní Miami z Berlína

O této nabídce

Užijte si jaro na Floridě a vyrazte na Miami Beach, zajeďte na vznášedla do národního parku Everglades a koupejte se cestou na Key West na jednom z Keys. Všechny tyto zážitky si nyní můžete dopřát díky akčním letenkám islandské nízkonákladové společností WOW Air, která spouští lety do Miami a letenky z Berlína nabízí za zaváděcí cenu 7672 Kč.

Tato linka se spouští od 7.4.2017, ale nejlevnější nabídky naleznete od konce dubna dále.

Rezervuj: přímo na stránkách WOW Air
Zavazadlo: 
v ceně je pouze příruční zavazadlo o maximální hmotnosti 5 kg a rozměrech 56 x 45 x 25 cm
Příklad termínu: 28.4. – 6.5., 8. – 20.5., 24.5. – 3.6.

Ubytování na Floridě

Můžete bydlet přímo v Miami Beach, problém ovšem nastává s parkováním, které je tam problematické, proto doporučujeme  pěknou lokalitu Fort Lauderdale, která je levnější a zároveň je to tam s parkováním jednodušší. Osobní a velmi dobrou zkušenost máme s tímto hotelem v dobrém poměru cena/výkon přímo na pláži s možností parkování zdarma. Hotely si také můžete porovnat přes agregátor Trivago.

Víza

Pro vstup do USA potřebujete platný biometrický pas a mít požádáno o tzv. ESTA.  To můžete nejlevněji za 14 USD prostřednictvím těchto stránek 

Autopůjčovna

Bez auta se na Floridě neobejdete, pokud tedy nezůstanete jen na pláži v Miami Beach. Nejlevnější nabídky všech půjčoven naleznete v naší autopůjčovně.

Miami z Berlína za 7672 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)