Miami z Berlína za 7 025 Kč
9.3.2017

Miami z Berlína

O této nabídce

Podařilo se nám zachytit tarif společnosti Eurowings na lince z Berlína do Miami za krásných 7 025 Kč. Při letech na Floridu se na tuto velmi hezkou cenu dostane každý, kdo si během týdenního pobytu vystačí s příručním báglem – což by neměl být až takový problém, jelikož jsou dostupné termíny na devátý měsíc v roce a to se teploty zpravidla pohybují stále kolem 30 °C. Takže plavky do batohu sbalte jistě taktéž!
 • Rezervace: přímo přes stránky dopravce Eurowings
 • Zavazadla:  1 ks příručního zavazadla s váhovým limitem 8 kg a maximálními rozměry 55 x 40 x 23 cm
 • Dostupnost: září 2017
 • Příklady termínů:
  • 5. – 12. 9. za 7 025 Kč
  • 19. – 26. 9. za 7 025 Kč
  • 26. 9. – 3. 10. za 7 025 Kč
  • 10.- 19. 9. za 7 565 Kč

Ubytování

I na Floridě se při hledání ubytování lze opřít o spolehlivého pomocníka ve formě Bookingu. Další možností je pak využití služeb srovnavače Trivago. Nicméně pokud byste ubytko zařizovali již nyní s letenkou, tak Vám doporučíme tuto pěknou tříhvězdu za 960 Kč/os./noc, která je dnes zlevněná o 34 % a bonusem je snídně v ceně. Pokud nejste nároční a hlavním kritériem pro výběr hotelu je u Vás cena, pak jistě hoďte oko na tento hostel se sdíleným pokojem za 522 Kč/os./noc. Naopak v případě, že si na kvalitní ubytko potrpíte, tak omrkněte tento hezký hotel kousek od letiště za 1 293 Kč/os./noc. Kousek od pláže pak dejte šanci tomuto sympatickému hotelu za 1 555 Kč/os./noc.

Jak do Berlína

Nejsnazší spojení mezi Prahou a Berlínem se nabízí v podobě využití některého z četných spojů společností Regiojet nebo Flixbus. Na této trase operuje ještě například Eurolines, jen má nižší frekvenci jízd. Ceny za jednosměrnou jízdenku do centra začínají na 390 Kč. Alternativně by šlo využít i valkového spojení Českých drah.

Z centra německé metropole na letiště Tegel dostanete jednoduše autobusy městské hromadné dopravy na linkách 109 a 128 anebo Expressbusem s označením X9. Letiště se nachází v tarfiní zóně B, tudíž Vám postačí jízdenka za 2,8 €.

Víza

Nezapomeňte, že před cestou na území Spojených států amerických je Vaší povinností vyřídit si elektronické potvrzení ESTA, které nahrazuje vízum při Vašem krátkodobém turistickém pobyt. Registraci si jednoduše vyplníte na těchto stránkách a po několika proklikaných položkách a zaplacení 14 USD je vaše. 🙂

Autopůjčovna

Určitě není od věci popřemýšlet o zapůjčení automobilu, byť na pár dní. Nejenže se stanete pány svého času a prozkoumáte maximum možných vytipovaných míst, ale veškeré cestování bude také pohodlnější. Nabídky světových půjčoven naleznete hezky sesumírované v té naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Berlína do Miami za 7 025 Kč

Miami z Berlína za 7 025 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)