Miami – Tap Air Portugal – 12 456 Kč
25.7.2012

Miami – Tap Air Portugal – 12 456 Kč

O této nabídce

První vlašťovkou na levnější letenky do USA přináší Tap Air Portugal. Zpáteční letenka z Budapešti do Miami s návratem do Vídně můžete pořídit za 12 456 Kč. Jako příklad uvádíme odlet 21. listopadu s návratem 29. listopadu. Letenky můžete nalézt v tomto vyhledávači, pokud zadáte Návrat z jiného města.

Hotely přímo na Miami Beach začínají na 650 Kč/os/noc. K prozkoumání okolí (především  Národního parku Everglades, Key Westu a Orlanda) můžete využít levné autopůjčovny.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Miami{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)