Miami přímým letem z Mnichova za 7 757 Kč
13.5.2019

Miami přímým letem z Mnichova

7 757

O této nabídce

Německá aerolinka Lufthansa dnes společně se svým aliančním partnerem United Airlines vyrukovali s velmi atraktivním tarifem na lince z bavorského Mnichova do Miami. Zpáteční letenky na přímých letech z Bavorska na Floridu pořídíte za super cenu 7 757 Kč. Vybírat přitom můžete z velkého množství termínu od listopadu až do března nadcházejícího roku (s výjimkou dní na přelomu roku), které jednoduše naleznete v našem kalendáři. Jak je již zvykem, tak základní tarif neobsahuje zapsané zavazadlo. To si však v případě potřeby doplatíte přímo na letišti za 50 €/ks/směr. Vyrazit tedy můžete nalehko jen s příručákem, následně si na Floridě nakoupit a domů letět v „plné polní“ s plným kufrem.

K výletu za oceán využijte třeba příkladového termínu od 5. do 12. listopadu >> REZERVUJ ZDE

Ubytování

Nejširší nabídku ubytovacích kapacit na Floridě hledejte klasicky na Bookingu či Hotels.com. Klidné zázemí naleznete v tomto pěkném Crystal Beach Hotelu za 1 001 Kč/os./noc.  Určitě se mrkněte i na  tento skvěle hodnocený tříhvězdový apartmán za 1 199 Kč/os./noc včetně snídaně.

Autopůjčovna

Na Floridě to bez vlastní káry snad ani nejde! Proto neponechejte nic náhodě a rezervujte si auťák dle své libosti v naší autopůjčovně.

 

Náhled letenky z Mnichova do Miami za 7 757 Kč

Miami přímým letem z Mnichova za 7 757 Kč

 


Bude se hodit

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)