FLorida – Miami – KLM – 10 927 Kč
8.1.2014

Florida - Miami v lednu a v únoru

O této nabídce

Chcete-li utéct před blížící se opravdovou zimou za létem, můžete využít zajímavý tarif KLM s odletem z Lipska (LEJ). Zpáteční letenku do Miami (MIA) pořídíte za 10927 Kč. Příkladem může být odlet 2. února s návratem 9. února. Letenky rezervujte nejlevněji v našem vyhledávači letenek. Letenky jsou dostupné období 6. ledna – 29. února do jejich vyprodání.

Další příkladová data

11. ledna – 16. ledna – Rezervuj >>

13. ledna – 19. ledna – Rezervuj >>

18. února – 25. února – Rezervuj >>

17. února – 25. února – Rezervuj >>

Nemůžete najít vhodný termín? Napište nám do komentářů, rádi Vám poradíme. 🙂

Ubytování v Miami

Kromě ubytování na Miami Beach, můžete bydlet ve velmi pěkné lokalitě Fort Lauderdale, která je levnější. Osobní a velmi dobrou zkušenost máme s tímto hotelem v dobrém poměru cena/výkon přímo na pláži s možností parkování zdarma.

Průzkum okolí – Key West, Everglades a další

Nejlepším a nejpohodlnějším způsobem cestování v rámci USA je pomocí půjčeného automobilu, mrkněte do našeho srovnávače.

Ještě jste si nepůjčili nikdy auto? Doporučujeme si přečíst náš návod, pokud by něco nebylo jasné, napište nám do komentářů.

 


Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)