Miami i Chicago z Prahy za 10751Kč!
6.8.2015

Miami i Chicago z Prahy

O této nabídce

Chtěli byste se podívat na slunné pláže Floridy a na 3 nejlidnatější město USA poseté mrakodrapy? Máme tu zajímavý tarif, který jsme, jak je naším zvykem, ještě doladili a vše pospojovali. Vzniknul nám z toho opravdu zajímavý výlet, začínající v Praze, tedy Praha (PRG)Miami (MIA); Miami (MIA)- Chicago (ORD); Chicago (ORD) – Berlín (TXL) je k dispozici za cenu 10751Kč pokud Vám nevadí cestovat autobusem, jsme na ceně 9415Kč! Páteřní trasu tohoto výletu tvoří Praha – Miami, Chicago – Berlin, což absolvujete s British Airways. V ceně máte zavazadlo 23kg, kromě letu Miami – Chicago, kde si ho případně musíte dokoupit. Příkladový termín může být 3.2.-16.2. s přestupy nepřesahujícími 1:35h, náhled a rezervace pod tímto odkazem.

Termíny

  • alternativou je letět Praha – Miami – Vídeň za 10990Kč termíny listopad – duben, kalendář termínů
  • případně nejpohodlněji Praha – Miami – Praha za 12390 Kč, listopad – únor, kalendář termínů

Jak z Miami do Chicaga?

Tuto otázku jsme si samozřejmě položili také a zde jsou možná řešení:

  • letět s American airlines/spirit za cenu okolo 60$ (na příkladový termín 1761Kč) + případně 25$ za zavazadlo, rezervace v tomto vyhledávači  ( případně levněji ve vyhledávačích, které nemají takovou důvěru) [singlepic id=635 w=576 h=432 float=center]
  • pro odvážně autobusové dobrodruhy by se dalo jet: Miami – Orlando (5hodin) 1$ –> Orlando – Atlanta (8-9hodin) od 1$ –> Atlanta – Chicago (14,5hodin) od 15$, vše rezervace na stránkách MEGABUS.COM

ESTA

Až poletíte do USA, nezapomeňte dopředu získat povolení ESTA. Celý proces trvá jen pár minut a stojí to 14 $.

Ubytování

V Miami se dá ubytování sehnat poměrně rozumně– cena za dvoulůžkový pokoj se snídaní je 650 Kč za os. a noc. Pokud byste ale chtěli bydle na Miami beach, nejlevněji okolo 2000Kč os/noc, například tento hotel.


Subscribe
Upozornit na
guest
12 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)