Miami – Easyjet/Alitalia – 8 461 Kč
26.9.2012

Miami – Easyjet/Alitalia – 8 461 Kč

O této nabídce

Florida je na zimu rovněž dostupná na křídlech Alitalia pod deset tisíc Kč. Jako příklad uvádíme odlet 20. ledna z Milána s návratem 27. ledna do Prahy. Dostupná data na tyto lety naleznete v tomto kalendáři letenek.

K tomu přikupte přískok z Prahy do Milána na stránkách Easyjetu na datum 19. ledna a dostanete se celkově na příjemných 8 461 Kč.

Levné ubytování přímo na South Beach včetně snídaně pořídíte od 559 Kč/os/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Miami{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)