Mexiko z Vídně v hlavní sezóně za 11628 Kč
30.7.2018

Mexiko z Vídně v hlavní sezóně

11628

O této nabídce

Když se nás zeptáte na místo, kde se nám zatím nejvíc líbilo, bez zaváhání odpovíme (tedy aspoň jeden z nás), že rozhodně v Mexiku. Najdete zde totiž dechberoucí památky mayské a aztécké civilizace, koloniální města Merida a Campeche, nádhernou přírodu Chiapasu a Oaxacy i dokonalé pláže na Yucatánu, jaké na moc místech na světě neuvidíte. Když si půjčíte auto, můžete Mexiko projet jako my a zažít todle všechno najednou.

Letenky z Vídně do Cancunu můžete pořídit díky výborné nabídce Air Canada jen za 11628 Kč, přičemž velkou výhodou určitě je i fakt, že lety z Vídně do Toronta jsou operovány Austrianem, jehož servis je o poznání lepší než u Air Canada. Za stejnou cenu je dostupná i open-jaw varianta s letem do Mexico City a návratem domů z Cancunu.

Cesta po Yucatánu

Pokud si nemůžete dovolit strávit na cestě 14 dní (nebo ještě víc) a chtěli byste poznat část Mexika, můžete vyrazit na klasickou cestu po Yucatánu. Půjčte si auto po příjezdu v Cancunu a zajeďte se podívat na Chichen Itza, do Meridy, Uxmalu, Campeche a nakonec si odpočiňte na pláži v dokonalé Tulumu. Když vám zbyde trošku času, můžete ještě přejet z Cancunu na krásný ostrov Isla Mujeres.

Let do Mexico City s návratem z Cancunu 

Druhá varianta je let do Mexico City, kde zůstanete cca 2 – 3 dny a potom se zastávkami v Pueble ležící pod vulkánem Popocatepetl, Oaxace, Puerto Angel, San Cristobal, Palenque, Ciudad del Carmen, Campeche, Meridě, Chichen Itza a Tulumu dojedete až do Cancunu. V některých místech zůstanete 1 den, jinde toho je v okolí víc a doporučujeme zůstat 2 i více dní. Pokud nepotřebujete mnoho odpočívat na pláži, počítejte cca se 14 dny, ideálních je potom zhruba 16 – 17 dní. Garantujeme vám, že po této cestě budete Mexiko milovat stejně jako my.

 • Rezervujte: přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: v ceně je odbavené zavazadlo 23 kg
 • Dostupnost: září 2018 – březen 2019 (kromě Vánoc)
 • Příklady termínů:
  • ​​​​​​​Vídeň – Cancun za 11628 Kč
   • 11. / 14. – 27.1. > REZERVUJ
   • 1. – 15.2. > REZERVUJ
   • okolo 12 tis. Kč skoro jakýkoliv termín
  • Vídeň – Mexico City / Cancun – Vídeň za 11628 Kč
   • ​​​​​​​11. – 27.1. > REZERVUJ​​​​​​

Ubytování

Ubytování po celé cestě můžete rezervovat na hotels.com nebo na osvědčeném bookingu.

Půjčení auta

Pokud pojedete jen na Yucatán, můžete si půjčit auto v naší autopůjčovně, kde najdete auto opravdu velmi levně. V případě cesty po Mexiku vám půjčovny naúčtují velký jednosměrný poplatek, takže je lepší půjčit si auto až na místě. Když budete vytrvale smlouvat, můžete se s cenou dostat velmi výrazně pod cenu nabízenou online a srazit jednosměrný poplatek akoro až k nule.


Náhled letenky z Vídně do Cancunu za 11628 Kč

Mexiko z Vídně v hlavní sezóně za 11628 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)