Mexiko z Vídně od 10 431 Kč
24.3.2017

Mexiko z Vídně

O této nabídce

S další super akcí se vytasily aerolinky sdružené v alianci Skyteam. Konkrétně dnes uvolnily do prodeje letenky na palubách Air France a KLM s odlety z nedaleké Vídně a cílovou destinací v Mexiku. Vy si tak můžete zaletět ve velkém množství termínů během jara nebo pak podzimu i zimy nadcházejícího roku do hlavního města Mexico City nebo využít druhé destinace v nabídce, kterou je Méridy ležící na poloostrově Yucatán (ca 300 km od oblíbeného Cancúnu).  O trochu levněji vychází první varianta s hlavním městem, kam se můžete vydat za hezkých 10 431 Kč třeba v termínu od 4. do 17. května >> REZERVUJ ZDE  anebo využijte druhé možnosti a šup do Méridy – a klidně ve stejném termínu jako je výše za 12 198 Kč>> REZERVUJ ZDE

 

  • Rezervace: přímo přes náš vyhledávač
  • Kalendář termínů:
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s váhovým limitem 23 kg + 1 ks klasického příručáku
  • Dostupnost: březen – květen 2017 a listopad 2017 – únor 2018 s výjimkou Vánoc

Ubytování

Stejně tak jako kdekoliv jinde na světě naleznete nejširší škálu ubytovacích možností na serveru Booking nebo využijte srovnavače služeb Trivago. Pokud cílíte přímo na konkrétní hotely, pak mrkněte v Mexico City na tuto pěknou tříhvězdu za 585 Kč/os./noc anebo šetřete náklady a zkuste tento skromný hostel za 273 Kč/os./noc. Zakoupíte-li si palubní lístky směr Yucatánský poloostrov, tak se v Méridě podívejte po tomto dnes zlevněném hostelu za 578 Kč/os./noc nebo složte hlavy v tomto krásném pětihvězdovém hotelu, který v dnešní akci lze pořídit za 1 137 Kč/os./noc, což je 36 % méně než obvykle.

Jak do Vídně

Nejideálnější volbou, jak se přepravit do Vídně z Prahy i Brna jsou bezesporu autobusy společností RegioJet nebo Flixbus. Žluté autobusy provozují na trati více linek, takže si bohatě vyberete jestli si necháte časovou rezervu na kafe v centru Vídně nebo budete chvátat rovnou na letiště. Jednosměrné jízdenky z Prahy stojí 380 Kč, zatímco z Brna pak 200 Kč.

Z centra města se na letiště dostanete například pohodlně rychlodráhou S7 odjíždějící z Florisdorfu. Zakoupit si musíte dvě jízdenky (vnitroměstskou za 1,70€ a druhou pro vnější oblast města za 2,20€).

Pokud preferujete přímou cestu na letiště bez zastávky v centru Vídně, tak i to je možné. Žluté autobusy Vás zavezou až přímo na letiště Schwechat z Prahy za 590 Kč, zatímco z Brna za 340 Kč.

Víza

Občané České republiky za účelem krátkodobého turistického pobytu na území Mexika nepotřebují žádat o víza. na cestu Vám tak bohatě vystačí platný cestovní pas.

Náhled letenky z Vídně do Mexico City za 10 431 Kč

 

 

 

Mexiko z Vídně od 10 431 Kč

Náhled letenky z Vídně do Méridy za 12 198 Kč

 

Mexiko z Vídně od 10 431 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)