Mexiko z Milána po celý rok za 8311 Kč
21.6.2016

Mexiko z Milána po celý rok

O této nabídce

Iberia dnes zřejmě udělala chybu v nacenění svých letenek do Mexika, díky čemuž můžete tuto cestu pořídit jen za skvělých 8311 Kč. Hlavní výhodou této akce je množství dostupných termínů, a to včetně letních prázdnin a vánočních svátků, kdy jsou jinak letenky nejdražší. Jestliže uvažujete o exotické dovolené s potápěním na Cozumelu a v cenotech, chtěli byste si odpočinout na romantickém ostrůvku Isla Mujeres a zajet se podívat na památky Aztéků, s nákupem vůbec nečekejte, protože tato akce určitě dlouho nevydrží.

Jestliže máte k dispozici kartou, kterou je možné platit online, doporučujeme letenky zaplatit kartou. V podobných případech se často stává, že aerolinka rezervace do druhého dne zruší a ponechá v platnosti jen vystavené letenky.

Pozn.: Při rezervaci si dejte pozor, abyste kupovali letenky na letiště Malpensa, odkud jsou operovány lety do Prahy. Některé lety jsou operovány i na malé letiště nedaleko centra – Linate, které by naopak bylo lepší pro spojení na přípoj do Bergama (viz níže).

 

[highlightbg]

  • Rezervace: v tomto vyhledávači
  • Zavazadlo: v ceně 1 odbavené zavazadlo 23 kg
  • Příklady termínů:
    • Milán – Cancun – 8311 Kč (25.12. – 3.1. a mnoho dalších) – REZERVUJ
    • Milán – Mexiko City – 8426 Kč (25.12. – 5.1. a mnoho dalších) – REZERVUJ
    • Milán – Mexiko City / Cancun – Milán – 8329 Kč  (25.12. – 5.1. a mnoho dalších) – REZERVUJ

[/highlightbg]

Jak do Milána

Do Milána přímo na letiště Malpensa se dostanete nejsnáze z Prahy s easyjetem přímo na letiště Malpensa, případně s Wizzairem do nedalekého Bergama. Již brzy si navíc budete moci zaletět z Ostravy do Milána se společností Ryanair, takže pro Slezany je to určitě také varianta. Cena těchto letenek se dlouhodobě pohybuje kolem 1000 Kč za zpáteční letenku, ale výjimkou nejsou ani ceny pod 500 Kč. Jestliže si vyberete vánoční termín, počítejte s tím, že se na tuto cenu dostanete třeba jen při odletu z Budapešti, odkud jsou ceny Wizzairu nízké i na toto období – s cenou přípojů na toto období příliš neotálejte (počkejte, jestli letenka nebude zrušena a připoj si kupte třeba už v průběhu července).

 

 

 

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)