Mexiko – Cancún z Mnichova za 8 674 Kč
11.5.2018

Mexiko - Cancún z Mnichova

8674

O této nabídce

Do oblíbeného mexického letoviska na poloostrově Yucatán – Cancúnu – si můžete zaletět v následujících týdnech za opravdu výbornou cenu. Zpáteční letenky z Mnichova jsou do této destinace dostupné ve dvou termínech na přelomu května a června za 8 674 Kč. Několik dalších kombinací poskládáme o pár stovek dráž. V základní ceně letenky je pouze příruční zavazadlo s limitem 8 kg, což by však nemělo být výletu za slunečními paprsky na pobřeží Karibského moře překážkou. Naopak výhodou budou přímé lety z Bavorska bez nutnosti dalších přestupů (nezapomeňte však na sváču anebo si v rámci rezervace přidejte nějaký pokrm – ceny začínají na 8 €, neboť na vás čeká let dlouhý téměř půlden).

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Eurowings
 • Zavazadla: 1 ks klasického kabinového o rozměrech 55 x 40 x 23 cm do 8 kg + kabelka či notebook
 • Dostupnost: květen – červen 2018
 • Termíny:
  • ​​​​​​​17. – 24. 5. za 9 433 Kč
  • 24. 5. – 7. 6. za 8 674 Kč
  • 31. 5. – 14. 6. za 8 674 Kč
  • 7. – 21. 6. za 10 198 Kč
   ​​​​​​​
 • Tip: pokud Vám nestačí kabinové zavazadlo, tak si rezervace přidejte i odbavený bágl á 23 kg (ve 2. kroku rezervace za 30 € / směr)

Ubytování

Přímo ve vyhlášeném letovisku Cancún bychom si vybrali toto pohodové ubytko se skvělými referencemi za 537 Kč/os./noc včetně snídaně anebo tento libový penzion za 376 Kč/os./noc. Pokud vás láká luxusní hotelový resort, tak mrkněte na tuto pěknou čtyřhvězdu za 739 Kč/os./noc. Další nabídku pak naleznete na stránkách osvědčeného Bookingu nebo zkuste srovnávač Trivago.

Víza

Občané České republiky za účelem krátkodobého turistického pobytu na území Mexika nepotřebují žádat o víza. Na cestu vám tak bohatě postačí platný cestovní pas.

Jak do Mnichova

Pojedete-li v bandě, tak je nejlepší vyrazit do Mnichova ve vlastní káře.  Pokud však preferujete cestu neosobním dopravním prostředkem nejsnáze dostanete z Prahy na palubách žlutých resp. zelených autobusů společností  Regiojet  nebo  Flixbus.  Jednosměrné jízdenky do centra města začínají na 269 Kč a pokud byste se rádi svezli až na letiště, tak zaplatíte za cestu 575 Kč. Jestliže budete přískok kupovat s dostatečným předstihem, zkuste se podívat i na vlakový spoj ČD. Přímý spoj z Prahy do Mnichova vyjde na 364 Kč.

Náhled letenky z Mnichova do Cancúnu za 8 674 Kč

Mexiko - Cancún z Mnichova za 8 674 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)