Mexico City z Berlína za 10 997 Kč
24.1.2019

Mexico City z Berlína

10 997

O této nabídce

Mexiko, Mexiko sombrero grande tequila! Koho by nelákala tato krásná země? Výlet do Mexika za pohodové peníze máte nyní na dosah se zajímavým tarifem z dílny British Airways. Zpáteční letenky do jednoho z největších měst na světě – Mexica City – pořídíte nejlaciněji z Berlína za 10 997 Kč. Pro koho je však německá metropole daleko, ten může letět i z Mnichova, přičemž za letenky zaplatí jen o pár stokorun více. Atraktivním činí tento tarif zejména routing s jedním relativně rychlým přestupem v Londýně a především odbaveným zavazadlem v základní ceně letenky.

Zapálení cestovatelé si mohou nakombinovat i open-jaw letenky s příletem do výše zmíněného Mexico City a následným návratem z poloostrova Yucatán (Cancún). V tomto případě vás letenky vyjdou na 11 303 Kč >> REZERVUJ ZDE a ve směru do Evropy pak přibude jeden přestup navíc. Vzhledem k cestě přes Spojené státy americké si v případě volby této kombinace nezapomeňte vyřídit elektronické povolení ESTA. 

Ubytování

Po celém dnu na cestě vám jistě bodne předem zarezervovaný hotel. My bychom si v Mexico City vybrali tento skvěle hodnocený tříhvězdový hotel za 481 Kč/os./noc anebo tento jednoduchý apartmán nedaleko letiště za 557 Kč/os./noc. Další prima nabídky hledejte klasicky na Bookingu či Hotels.com.

Autopůjčovna

V Mexiku se vám jisto jistě bude hodit vlastní kára. Tu si můžete si půjčit rovnou v naší autopůjčovně. V případě cesty z Mexico City do Cancúnu vám půjčovny naúčtují velký jednosměrný poplatek, doporučujeme však vytrvale smlouvat, můžete se tak s cenou dostat velmi výrazně pod tu původně nabízenou a srazit tento nesympatický poplatek skoro až k nule.

 

Náhled letenky z Berlína do Mexico City za 10 997 Kč

Mexico City z Berlína za 10 997 Kč

text

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)