Mexico City – letenka + ubytování – 10724 Kč
22.10.2014

Mexico City - letenka + ubytování

O této nabídce

Mexico City je město, kam z nějakého zvláštního důvodu je jen minimum akcí a cena jen málokdy klesne pod 15 tis. Kč. Jako skoro zázrak tedy působí akční nabídka na webu Ltur.de, kde je možné koupit přímý let z Mnichova včetně ubytování už za 363 EUR, čili přibližně 10724 Kč.

Po výběru ubytování pod výše uvedeným odkazem je dále možné vybrat si termín (leden – únor 2015) a délku pobytu (7 – 23 dní) – čím delší pobyt, tím zákonitě vyšší cena.

Ubytování samozřejmě nemusíte využít a můžete se podívat na několik dní do okolí – i tak je cena výrazně výhodnější než při nákupu samostatné letenky.

Jak do Mnichova:

Do Mnichova ne nejlevněji dostanete autobusem, a to buď se Student Agency, nebo s Eurolines. Cena za jednosměrnou jízdenku se pohybuje kolem 500 Kč.

[google-map-v3 shortcodeid=“96069723″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Mexico City{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)