Mexico – Cancún – 11 737 Kč, z Mnichova
2.2.2015

Mexico - Cancún

O této nabídce

Zaletět si za rozumnou cenu do Mexika můžete s Air France. Zpáteční letenku z Mnichova (MUC) do Cancúnu (CUN) pořídíte za 11 737 Kč. Příkladem může být odlet 21. února s návratem 2. března – rezervuj tento příklad >>

[singlepic id=288 w=576 h=432 float=center]

Ubytování v Cancúnu

Cestovatelům, kteří hledají velmi levné ubytování, bychom doporučili tento jednoduchý apartmán. alternativně přímo na pláži tento slušný hotel.

Jak do Mnichova

Do Mnichova se nejlevněji dostanete autobusem se společností Student Agency nebo EurolinesCena jednosměrné jízdenky je mezi 500 – 750 Kč.

[google-map-v3 shortcodeid=“545f4a22″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Cancun{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)