Mexický Yucatán v hlavní sezoně: do Cancúnu s odbav. zavazadlem
10.2.2024

Mexický Yucatán v hlavní sezoně: do Cancúnu s odbav. zavazadlem

10 321

O této nabídce

Chystáte se ještě během letošní zimy nebo zkraje jara do Mexika? A preferujete cestování s odbaveným zavazadlem? Pak zbystřete, neboť aktuální nabídka letenek od středoamerické letecké společnosti Aeroméxico přináší velmi zajímavé ceny. Zpáteční letenky z Frankfurtu (FRA) do Cancúnu (CUN) pořídíte za pěknou cenu 10 321 Kč – a to navíc v tarifu „Clasica“, který zahrnuje bezplatnou přepravu odbaveného báglu! Cestou na Yucatánský poloostrov i zpět vás čekají dva rychlé přestupy: v Amsterdamu (AMS) a v Mexico City (MEX). Termínů za uvedenou cenu není mnoho, ale stále se jedná o hlavní sezonu.

Do Frankfurtu se nejlépe dostanete vlastním automobilem. Případně lze využít autobusového spojení od Flixbusu nebo vlakového spojení (přímo na letiště). V obou případech vyjde doprava jedním směrem na cca 1 100 Kč.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Mexika

Za účelem cesty do Mexika není nutná žádná speciální byrokracie. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Mexiku“.

Náhled letenky z Frankfurtu do Cancúnu za 10 321 Kč

Mexický Yucatán v hlavní sezoně: do Cancúnu s odbav. zavazadlem


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Frankfurt (FRA)

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)