Menorca z Berlína za 1342 Kč
1.5.2018

Menorca z Berlína

1342

O této nabídce

Máš rád treky, moře, památky, dobré jídlo a ideálně všechno dohromady? Pokud ano, rozhodně na nic nečekej a vydej se na konci léta na krásnou Menorcu, kterou můžeš za pár dní obejít po doslova legendární Cestě koní. Tato cesta od 14. století sloužila k obraně ostrova při nájezdech vetřelců a po několika staletích nevyužívání získala nové využití. Cesta kolem celého ostrova měří cca 180 km, takže ji celou v pohodovém tempu obejdeš za 7 až 10 dní. Vzhledem k tomu, že na ostrově na přelomu léta a podzimu téměř neprší, dobrodružnější povahy si často vystačí jen s hamakou nebo kabimatkou a lehkým spacákem.

Letenky z Berlína na Menorcu stojí na konci srpna jen 1342 Kč (pokud pojede parta 4 lidí) a v září, kdy je pro trekaře hlavní sezóna, jen o pár stovek víc.

  • Rezervujte: v našem vyhledávači nebo nejlevněji přímo na stránkách easyjetu 
  • Zavazadla: v ceně je příruční zavazdlo o rozměrech 56 x 45 x 20 cm bez omezení hmotnosti
  • Dostupnost: srpen – říjen 2018
  • Termíny:
  • Tip: S rostoucím počtem osob cena letenek klesá, protože se mezi vás rozpustí poplatek za rezervaci účtovaný easyjetem

Ubytování

Pokud nechodíte na treky až tak rádi a preferujete dovolenou u moře, můžete se ubytovat třeba v tomto hezkém apartmánu za 470 Kč na os. a noc.

Počasí

Je třeba zmínit, že v létě na Menorce panují velká vedra kolem 35 stupňů, a proto sem v tomto období jeďte jen tehdy, pokud se chcete více koupat než chodit. Milovníkům treků naopak doporučujeme termíny v září (ideální kombinace koupání a chození) nebo v říjnu (hlavním cílem jsou treky).

Náhled letenky z Berlína na Menorcu za 1342 Kč

Menorca z Berlína za 1342 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)