Menorca – Španělsko – TUIfly – 2 609 Kč
2.7.2013

Menorca – Španělsko – TUIfly – 2 609 Kč

O této nabídce

S nízkonákladovým dopravcem TUIfly se můžete vydat na druhý největší ostrov Baleár. Jedná se o zpáteční letenku na poslední chvíli s odletem z Mnichova. Cenová dostupnost za 2 609 Kč (98,5 EUR) je velmi omezená. Rezervaci provedete přímo na stránkách dopravce.

Termíny:

4.-7. července a 4.-11. července

Ubytování:

V termínu 4.-7. července např. pořídíte v Mahónském zálivu za 651 Kč/os/noc včetně snídaně.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Menorca{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)